PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH

Na námět knih Allana a Barbary Peasových napsal Miroslav Hanuš

Kontaktní hudební komedie, která vám poradí, jak předcházet partnerským krizím. Na námět knih Allana a Barbary Peasových napsal Miroslav Hanuš.

„Muži na den potřebují 2–4 tisíce slov, 1–2 tisíce zvuků a 2–3 tisíce signálů těla, to je průměrně 7 tisíc slov. Ženy jsou nastaveny na 20 tisíc slov na den.“

Osoby a obsazení:

Kapela UKRUTANKA ve složení:

klávesy Libor Soukup, altsaxofon a klarinet Oldřich Šetka, trombon Pavel Moravec, sólová kytara Petr Pokovba, basová kytara Jan Pilný, bicí Roman Jack Urban

 

Představení má jednu přestávku. Premiéra dne 14. 2. 2019 v Jindřichově Hradci

ALLAN A BARBARA PEASOVI

patří k nejúspěšnějším autorům píšícím o vztazích mezi muži a ženami. Pořádají na toto téma semináře, vystupují v médiích na celém světě. Kromě bestselleru, jehož název nese i naše představení, napsali řadu dalších úspěšných knih, jichž bylo prodáno více než 27 milionů výtisků ve stovce zemí světa. Mají šest dětí a 5 vnoučat. Žijí v Austrálii.

MIROSLAV HANUŠ

je český herec, který se věnuje také jevištním úpravám literárních děl, psaní písňových textů, básní a veršovánek a v neposlední řadě divadelní režii. Inscenuje převážně komedie s hudbou. Pro pražské divadlo ABC připravil a režíroval například divácky úspěšná představení Šakalí léta, Pan Kaplan má třídu rád nebo Drž mě pevně, miluj mě zlehka. Herecky působí v pražském Divadle v Dlouhé, ve filmu a v televizi. Představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách mělo v jeho jevištní úpravě a režii světovou premiéru v Divadle ABC v roce 2016 a od té doby je stále beznadějně vyprodané.

Pojďte do divadla!
kdy: 4.4.2024
kde:KD Střelnice
co:Já to vidím pozitivně